Танцювальний колектив "САН-РАЙС"

Танцювальний колектив «Сан Райс» розпочав свою творчу діяльність у2011 роціпід керівництвомБаранівської Наталії Олександрівни.  І вже через пів року після створення, колектив дебютував у конкурсі «Наші надії» і здобув Гран-прі  у номінації «Хореографія» районного конкурсу юних талантів Білоцерківщини. 

     «Сан Райс» в перекладі з англ. - «схід сонця».Ми живемо та працюємо з девізом «Все вище і вище», про що і свідчить назва колективу.

    У вересні 2015 року художнім керівником колективу  та хореографом – постановником стає Андрій Анатолійович Крят. Який розширив напрямки та стилі хореографії :

- класична хореографія,

- народний танець,

- сучасна хореографія,

- спортивно - бальні танці,

- дитячий театр танцю.

   Поновився та поповнився склад колективу і вже в жовтні через 2 місяці роботи з дітьми, колектив в конкурсі «Наші надії» займає перше місце.

     На сьогоднішній день  колектив складається з трьох груп:

- старша (діти віком від 10 до 15 років),

- середня (вік від 7 до 9 років)

- молодша (від 3 до 6 років).

    Всього дітей у  колективі приблизно 70 чоловік.

   Діти завжди є незмінними учасниками культурно-масового життя села, також приймають участь у конкурсах, марафонах, фестивалях...

   В танцювальній програмі колективу більше 10 танців та хореографічних картинок різних напрямків. Чітко поділені на вікові групи. Також є танці де задіяні всі три  групи.

     На наступний рік художній керівник Крят Андрій Анатолійович планує подавати колектив на звання «Зразковий». Та дуже плідно працює над танцювальною програмою та технікою дітей. Діти з величезною віддачею допомагають йому у цьому. В кінці травня планується відбутися перший звітний концерт колективу у двох відділенях.

   Плідна робота, яскраві костюми, цікаві постановки, гарне виконання –це все є запорукою успіху молодого, але такого вже

досвідченого колективу. 

      Величезну підтримку і фінансову допомогу надає сільський  голова с.Шкарівки – Бондар Анатолій  Григорович.

    А особиста подяка батькам та дітям за відданість улюбленій справі та старанність в ній.

 

Сайт села Шкарівка
Всі матеріали на сайті захищені