В’ЯЧЕСЛАВ КУЧЕР ЗДІЙСНИВ РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ


У п’ятницю, 10 лютого, заступник голови – керівник апарату Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер із робочим візитом відвідав Білоцерківський район.

У рамках робочого візиту В’ячеслав Кучер провів особистий прийом громадян, на який звернулося 18 осіб з 12 питань. Під час прийому було розглянуто як особисті, так і колективні звернення. Зокрема, були підняті питання щодо надання матеріальної допомоги, пільгового перевезення учасників бойових дій, будівництва доріг, а також земельні питання.

Після проведення виїзного прийому відбулася зустріч з Білоцерківським міським головою Геннадієм Диким, під час якої було обговорено питання щодо процесу об’єднання територіальних громад та децентралізації влади.

Крім того, заступник голови – керівник апарату Київської ОДА відвідав опорну школу села Шкарівка. Під час перевірки якої, відзначив злагоджену роботу сільської ради та керівництва школи:  «По школі видно, що і ремонти якісні, і забезпечено школу навчальним приладдям, і матеріальна допомога надається. Хороша організація харчування дітей».

 

Поруч з тим, в цей день у Білоцерківському районі працювала комісія з перевірки якості харчування за результатами роботи якої у Білоцерківській школі № 4 та Узинській ЗОШ № 1 було виявлено порушення організації харчування дітей.

Джерело: прес-служба Київської ОДА.

Сайт села Шкарівка
Всі матеріали на сайті захищені