ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Як відзначила начальник відділу фінансового контролю та аудиту управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Світлана Вітер, одним із завдань робочих органів Фонду соціального страхування України є здійснення контролю за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду.

За її словами, з 1 березня цього року система контролю в обласному управлінні як і в інших робочих органах Фонду має превентивний характер, аби зменшити навантаження на страхувальників. Проте це не означає, що перевірок не буде взагалі. «За наявності вагомих приводів і законних підстав, а також за погодженням із виконавчою дирекцією Фонду, перевірки будуть проводитися», - додала Світлана Вітер.

Начальник відділу повідомила, що за результатами роботи спеціалістів відділу фінансового контролю та аудиту обласного управління спільно із спеціалістами районних та міських відділень у 2017 році винесено 752 рішення про повернення сум неправомірних витрат та застосування фінансових санкцій на загальну суму понад 1,2 млн. гривень.

Відповідно до норм права, визначених Кодексом України про адміністративні правопорушення, до посадових осіб страхувальників, які допустили порушення застосовано адміністративні стягнення та накладено 414 штрафів на загальну суму понад 60,7 тис. грн. Крім того, упереджено неправомірне використання коштів Фонду страхувальниками Київщини на суму 8,76 тис. гривень.

Шкарівcька сільська рада - офіційний сайт
Всі матеріали на сайті захищені згідно законодавства України