За два роки близько 400 громад уже об'єдналися і довели свою ефективність.


Народний депутат від партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко під час виступу з трибуни Верховної Ради 24 лютого заявив про особливості формування об'єднанні територіальних громад.

Про перепони в об'єднанні територіальних громад

 

За два роки близько 400 громад уже об'єдналися і довели свою ефективність. Проте у деяких місцевих адміністраціях є чиновники, які всіляко блокують процес їхнього створення, не бажаючи передавати управління коштами на рівень громад.

Таких чиновників, які виступають проти децентралізації, необхідно звільняти!

Ми разом з головами #ОТГ та партією ВОЛЯ минулого року перемогли багато таких чиновників, які блокували процес об'єднання.

І от до мене знову звернулись громади практично з усіх районів Київської області, які хочуть об'єднатися та вказують на те, що у Київській обласній держадміністрації всіляко блокують об'єднання територіальних громад.

Чиновники по-своєму трактують закон. Вони вважають, що всі повинні приєднатися до великих міст, де мінімум 200-250 тисяч мешканців, і тим самим розчинити ці громаді в агломерації.

Прошу звертатися до мене у випадку блокування створення громад.

 

Джерело: 
офіційна сторінка Юрія Дерев'янко в facebook:

https://www.facebook.com/derevyanko.yuriy/?fref=nf

 

 

Нагадаємо,що 9  лютого Юрій Дерев"янко та голови громад Київщини виступили на брифінгу в парламенті, де заявили про  те, що Київська обласна державна адміністрація блокує процес добровільного об"єднання громад у Київській області. 

 

Інформацію дивіться в розділі "НОВИНИ" від 09.02.2017

 

Сайт села Шкарівка
Всі матеріали на сайті захищені